Dzwonek wietrzny Mindfulness - 70 cm

Producent: Woodstock chimes
Dostępność:
Jest
szt.
305,00 zł

Dzwonek Mindfulness jest nastrojony tak, by grał na wietrze relaksujące melodie. Osiem aluminiowych tub, symbolizujących osiem płatków lotosu sprawia, że są one wyjątkowo bogate.

Mindfulness to praktyka uważności inspirowana buddyjską medytacją. Często zaleca się ją w celu zmniejszenia stresu i poprawy zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego. Świadomość naszych myśli i uczuć jest głównym krokiem na drodze wewnętrznej przemiany. Relaksująca melodia dzwonka zaprasza nas abyśmy zwrócili uwagę na otoczenie i przeżywali w pełni chwilę obecną, utrzymując nasz umysł w ciszy i skupieniu. W ten sposób możemy znaleźć twórcze rozwiązania problemów, które wydawały się nie do przezwyciężenia.

Według buddyzmu tybetańskiego kwiat lotosu symbolizuje czystość ciała i duszy. Z metaforycznego punktu widzenia błotniste wody, na których rośnie lotos, symbolizują przywiązanie i cielesne pragnienia, a czysty kwiat - obietnicę wyzwolenia. Legenda głosi, że kiedy Budda się urodził, zaczął od razu chodzić a w miejscach gdzie postawił stopę natychmiast rozkwitał kwiat lotosu.
Święty lotos jest również symbolem długowieczności: nasiona znalezione w chińskiej prowincji Liaoning wykiełkowały po tym, jak pozostawały w uśpieniu przez ponad 1300 lat!

Dzwonek został zaprojektowany przez muzyków i ręcznie wykonany, dlatego jego brzmienie jest czyste i harmonijne. To prawdziwy instrument muzyczny, objęty jest dożywotnią gwarancją strojenia.

- długość całości 68 cm

- osiem rurek z aluminium

- dębowe elementy w kolorze drewna tekowego

- łapacz wiatru z wizerunkiem lotosu

 

To trzeba po prostu usłyszeć. Dźwięk w rzeczywistości jest dużo głębszy. Posłuchaj jak gra: