Dzwonek wietrzny Taj Mahal - 99 cm

Producent: Woodstock chimes
Kod producenta: 028375243815
Dostępność:
Jest
szt.
462,00 zł

Dzwonek o unikalnym stroju muzycznym!

Raga to rodzaj melodii wywodzący się z klasycznej muzyki indyjskiej. Tony dzwonka Taj Mahal wzorują się na muzyce północnych Indii. Każda nuta jest podwojona, a jego dźwięk wspaniały jak sam Taj Mahal! Budynek ten został wzniesiony w XVII wieku przez cesarza Szahdżahana na pamiątkę jego ukochanej żony. To miejsce jest magiczne, podobnie jak dźwięk naszego dzwonu. Zawieś go w domu lub w ogrodzie i pozwól, aby kojąca melodia zachwyciła Twoje zmysły.

Dzwonki Magical Mystery Chimes opierają się na zjawisku muzycznym zwanym podwajaniem oktaw. Jak to działa? Prawdopodobnie znasz skalę Do-Re-Mi-Fa-So-La-Ti-Do. Nuty „Do” na początku i na końcu skali to ta sama nuta, oddzielona oktawą. Nuty oddzielone oktawą są uważane za harmonicznie równoważne; kiedy brzmią razem, melodia, którą słyszymy, jest naprawdę zachwycająca. Magical Mystery Chimes doprowadzają tę koncepcję do doskonałości, ponieważ każda nuta łączy się z podwójną oktawą. Dzwonki Woodstock Chimes po raz pierwszy używają tego rodzaju strojenia, aby wzmocnić harmonię i uzyskać niesamowity dźwięk. Nie wierzysz w to? Posłuchaj teraz tego dzwonka i poczuj różnicę!

Taj Mahal to prawdziwy instrument muzyczny, który zadowoli najbardziej czułe ucho. Został zaprojektowany przez zawodowych muzyków z lat siedemdziesiątych i ręcznie wykonany, dlatego jego brzmienie jest czyste i harmonijne.


- długość całości 99 cm

- jedenaście rurek z aluminium o długości 50 - 25 cm

- elementy z jesionowego drewna w kolorze teka

- dożywotnia gwarancja strojenia

Posłuchaj jak gra. W rzeczywistości, dźwięk jest dużo głębszy :)